Aplikacja Kia Connect – jeszcze więcej funkcjonalności

Samochody Kia wyposażone są w wiele nowoczesnych i przydatnych funkcji, takich jak: asystent jazdy w korku, system autonomicznego hamowania, asystent utrzymania pasa ruchu, system monitorowania martwego pola, system nawigacji z ekranem czy elektryczny hamulec postojowy. Są to świetne, bardzo przydatne funkcje, ale aplikacja Kia Connect da Ci jeszcze więcej wygodnych i praktycznych możliwości!

Jedno konto w aplikacji do wszystkich usług cyfrowych Kia

Aby móc zacząć korzystać z aplikacji Kia Connect, należy ściągnąć ją na swojego smartfona i założyć konto Kia Account. Po jego założeniu możliwe będzie korzystanie nie tylko z aplikacji Kia Connect, ale również Kia Charge oraz wszystkich przyszłych usług cyfrowych od Kia. Dzięki temu rozwiązaniu nie będziesz musiał zakładać wielu kont, wystarczy znać tylko jeden login i jedno hasło.

Podczas zakładania konta Kia należy zapoznać się oraz zaakceptować Warunki Użytkowania oraz Politykę Prywatności. W celu rejestracji konieczne będzie podanie następujących danych: imię, nazwisko, kraj oraz adres e-mail. Na podany adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny, który będzie ważny przez 30 minut od otrzymania maila.

Posiadanie konta Kia jest konieczne, aby móc korzystać z cyfrowych usług i aplikacji. Założenie konta i korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania. 

Aplikacja Kia Connect

Kia Connect aplikacja

Aplikacja została stworzona z myślą o jak największej funkcjonalności. Jej celem jest, aby każdy użytkownik samochodów Kia mógł cieszyć się nie tylko wspaniałym pojazdem, ale również praktycznymi możliwościami, które ułatwią codzienne życie i użytkowanie samochodu Kia.

Dzięki niej będziesz mógł cieszyć się pełną kontrolą nad swoim pojazdem za pośrednictwem smartfona. Zdalnie uruchomisz wiele niezbędnych funkcji, otrzymasz wgląd w dane diagnostyczne dotyczące stanu Twojego pojazdu oraz w statystki jazdy. Aplikacja Kia Connect ma dopracowany wygląd oraz intuicyjny interfejs, który każdy z łatwością obsłuży.

Usługi zdalne, jakie oferuje aplikacja Kia Connect

Dzięki aplikacji Kia Connect  będziesz mógł kontrolować funkcje swojego samochodu nawet zdalnie! Co możesz nadzorować z daleka od pojazdu?

 • zamek pojazdu – dzięki aplikacji w smartfonie możesz zdalnie otworzyć oraz zamknąć swój samochód. Dzięki tej opcji nie musisz zastanawiać się nad tym, czy aby na pewno zamknąłeś swoje auto – sprawdzisz to w aplikacji!
 • kontrola baterii samochodów elektrycznych oraz hybryd typu plug-in – stan naładowania baterii również możesz sprawdzić zdalnie z poziomu aplikacji. Aby być jak najbardziej efektywnym, możesz rozpocząć i przerwać ładowanie w dowolnym momencie lub zaplanować czas ładowania na konkretną godzinę;
 • kontrola klimatyzacji – ta wygodna opcja pozwala uruchomić klimatyzację oraz ogrzewanie jeszcze zanim zbliżysz się do samochodu. Dzięki temu zanim wsiądziesz do pojazdu, jego wnętrze będzie miało idealną dla Ciebie temperaturę.

Informacje o Twoim samochodzie w aplikacji

Informacje, jakie możesz monitorować w aplikacji Connect, pozwalą Ci zawsze być na bieżąco ze stanem Twojego pojazdu. Monitoring statusu pojazdu wskazuje lokalizację samochodu, przejechany dystans, a także czas i prędkość maksymalną. Dzięki tej funkcji możesz również śledzić drogę, gdy inny kierowca korzysta z Twojego auta. Lokalizacja samochodu oprócz śledzenia trasy pojazdu ułatwia też znalezienie zaparkowanego pojazdu. Jest to szczególnie przydatne na ogromnych parkingach, na przykład w galeriach handlowych.

Aplikacja Kia Connect z funkcją Live

Nawigacja online w aplikacji działa w czasie rzeczywistym. Analizuje aktualne i historyczne dane o ruchu drogowym, aby w każdej podróży znaleźć jak najszybszą i najbardziej optymalną trasę do warunków panujących na drodze do celu.

Dzięki funkcji Live w aplikacji dowiesz się również, gdzie zlokalizowane są najbliższe stacje ładowania pojazdów elektrycznych, jakie są dostępne złącza oraz jakiej metody płatności możesz w nich użyć. 

Nawigacja Kia Connect

Nawigacja nie tylko umożliwia śledzenie trasy i wyznaczenie miejsca postoju, lecz także pomaga po wyjściu z pojazdu. Dzięki podróży z nawigacją Kia Connect dotrzesz nie tylko do najbliższego miejsca postojowego przy wyznaczonym celu, ale również zostaniesz poprowadzony do niego już po wyjściu z samochodu. Jest to opcja szczególnie przydatna w miejscach, w których jesteś po raz pierwszy. Z aplikacją KIa Connect na pewno się nie zgubisz.

Kia Connect

Aplikacja Kia Connect – funkcjonalne zalety

Funkcje, jakie daje aplikacja Kia Connect, są dostępne dla posiadaczy samochodów marki KIA. Zarówno dla właścicieli aut elektrycznych i hybrydowych, jak i tradycyjnych spalinowych. Sprawdź tutaj, czy Twój samochód Kia może korzystać z wszystkich funkcjonalności. 

Oto funkcjonalne zalety jakimi możesz cieszyć się dzięki Kia Connect:

 • status pojazdu;
 • monitoring statusu pojazdu;
 • zamknij i otwórz zdalnie;
 • znajdź swój samochód;
 • transfer profilu kierowcy;
 • kontrola baterii;
 • nawigacja do punktu docelowego;
 • kontrola klimatyzacji;
 • wysyłaj informację do pojazdu;
 • moje podróże.

Podsumowanie

Jeśli chcesz, aby Twój pojazd nie był tylko zwykłym samochodem, to koniecznie zainstaluj aplikację Kia Connect. Dzięki niej będziesz miał dostęp do większej ilości praktycznych funkcji, które ułatwią Ci codzienne korzystanie z auta. Pełna kontrola nad samochodem to czysta przyjemność i poczucie bezpieczeństwa.

Kia Connect

Aplikacja Kia Connect zapewnia prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego nie musisz martwić się o swoje informacje osobiste. Nie musisz przejmować się również finansami – aplikacja Kia Connect jest usługą całkowicie bezpłatną, Zainstaluj ją już teraz i ciesz się praktycznymi funkcjami od Kia!

Sprawdź również co da Ci Kia Charge – aplikacja stworzona na potrzeby samochodów elektrycznych.

Opony i felgi – dlaczego są tak ważne?
Jak dbać o samochód?

Najnowsze artykuły

Menu