Kia e-soul – dobry, miejski, elektryczny samochód

Kia e-soul – nowoczesność i styl miejskiego auta

Nowoczesna bryła samochodu takiego jak kia e-soul sprawia, ze ten samochód naprawdę przyciąga wzrok i wyróżnia się na tle konkurencji. Na drogach nie ma innego samochodu tego typu. Widać po nim, że stanowi nową jakość, coś, czego jeszcze nie było. Jego siedemnastocalowe, aluminiowe koła dodatkowo podkreślają ten styl i charakter.

Wnętrze również Cię zachwyci: nastrojowe dedykowane oświetlenie może wprowadzić niesamowity, magiczny klimat. Tym bardziej, że potrafi dopasować się do dźwięków muzyki, którą puścisz w swoich głośnikach. Skórzane wykończenia tapicerki dodają szyku i elegancji, a wentylowane fotele poprawiają komfort każdej podróży.

Ledowe oświetlenie przednie, dzienne, przeciwmgielne a także tylne – to coś wartego zauważenia. Nawet kierunkowskazy na lusterkach są ledowe. Dzięki tak dopasowanym światłom jesteś bardziej widoczny na drodze. To ważne!

 

Elektryczne podróże – jaki zasięg będzie miał Twój samochód?

Kia e-soul to samochód w stu procentach elektryczny, cichy, ekologiczny, łatwy w ładowaniu i z dużymi zasięgami. Natychmiastowe przyspieszenie i nowoczesne technologie – to wszystko, czego potrzebujesz.

kia e-soul

Na jednym ładowaniu możesz zrobić ponad czterysta pięćdziesiąt kilometrów, akumulator ma pojemność 64 kWh, a producent oferuje siedmioletnią gwarancję KIA.

Bardzo łatwe ładowanie akumulatora to kolejna zaleta tego modelu – od dwudziestu do osiemdziesięciu procent pojemności naładujesz go w pięćdziesiąt cztery minuty dzięki szybkiemu ładowaniu o mocy 80 kWh. Możesz w tym samochodzie nawet zaprogramować ładowanie zdalne. To wygoda w prawdziwie nowoczesnym wydaniu!

Cisza, jakiej doświadczysz w tym samochodzie, będzie naprawdę wyjątkowa. Przeniesie Twoją podróż w inny wymiar. Kia e-soul rozpędza się do setki w zaledwie 7,6 sekundy, więc musisz przyznać: ma niezłego kopa.

 

Jakie nowoczesne technologie dostępne sa w Kia e-Soul?

Asystent jazdy w korku (LFA)

Taki asystent jazdy w korku wybitnie ułatwi przebijanie się przez zakorkowane miasto każdego dnia rano. Dostosuje przyspieszenie i hamowanie do pojazdu, który jedzie przed Tobą. To prawie półautomatyczny samochód. Asystent uruchomi się automatycznie, jeśli auto przed Tobą zatrzyma się zaraz po wcześniejszym ruszeniu z miejsca.

System autonomicznego hamowania (FCA)

Ten samochód jest naprawdę inteligentny, pomoże Ci uniknąć kolizji i automatycznie zahamuje, żeby złagodzić jej ewentualne skutki. Kamera wykrywa potencjalne zagrożenie na drodze, zarówno jeśli chodzi o inne auta, jak i rowerzystów czy pieszych.

Asystent utrzymania pasa ruchu (LKA)

Czasami jesteśmy zmuszeni kierować, gdy jesteśmy już bardzo zmęczeni. Każdy wie, że tego nie powinno się robić, ale też wiadomo, że czasami z konieczności łamiemy tę zasadę. System w kia e-Soul powiadomi Cię o niezamierzonej zmianie pasa ruchu. Ostrzeże Cię, że zjeżdżasz ze swojego pasa, a nawet odpowiednio skieruje pojazd na właściwy pas.

System monitorowania martwego pola (BCW)

Martwe pole w samochodzie doprowadziło już do niejednej kolizji. W tym samochodzie masz zainstalowany system monitorujący martwe pole, który powiadomi Cię, że droga nie jest pusta poprzez wyświetlenie ostrzeżenia w bocznym lusterku.

 

Rozrywka, multimedia, łączność – pokochasz swój samochód.

Wyświetlacz o przekątnej osiem cali Head-Up na szybie

Kia e-Soul wyposażona jest w wyświetlacz przezierny, który przedstawi Ci kluczowe informacje dotyczące prędkości, kontrolki pojazdu czy nawet nawigację, na szklanym panelu umieszczonym na szybie. Nie musisz odrywać wzroku od drogi, żeby mieć to wszystko pod kontrolą. To podnosi poziom Twojego bezpieczeństwa i Twój komfort przy prowadzeniu auta.

kia e-soul

Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala

Duży, intuicyjny w obsłudze ekran dotykowy umieszczony w centralnej części deski rozdzielczej wyświetli

mnóstwo  przydatnych informacji. Pozwoli Ci również na sterowanie odtwarzaczem multimedialnym, systemem Harman Kardon wyposażonym w dziesięć głośników i w technologię Clari-Fi oraz dźwięk przestrzenny QuantumLogic.

Aplikacja Kia Connect da Ci możliwość pełnej, zdalnej kontroli auta, co zapewni Ci prawdziwy spokój i bezpieczeństwo. Będziesz miał szereg możliwości komunikacji z autem za pomocą jednej aplikacji.

 

Podsumowanie

Kia e-soul to samochód, który wyprzedza oczekiwania. Pojazd ten jest  w pełni elektryczny, a mimo to dysponuje takim przyspieszeniem, że masz wrażenie, jakbyś jechał tradycyjnym samochodem. Cisza, jaka panuje w kabinie tego auta, to zupełnie nowe wrażenie, to coś, co sprawi, że każda Twoja podróż będzie prawdziwą przyjemnością. Komfortowe, wentylowane fotele, przestrzenny dźwięk i nastrojowe światło sprawią, że nie będziesz chciał wychodzić z samochodu. To naprawdę dobry wybór dla każdego, kto ceni sobie komfort, styl i nowoczesność. Jeśli wybierzesz kię e-soul, to poczujesz się, jakbyś wyprzedzał swoje czasy. To naprawdę wspaniałe auto elektryczne.

Idealny samochód miejski – Kia Rio
Kia Stinger – witamy w świecie Gran Turismo

Najnowsze artykuły

Menu